Vodka Warden Hóven

24. března 2009 v 14:52 | Altáriel |  Reportáže, zážitky
Řekla bych, že už ten název musí znít dost nechutně. Ano-je to nechutné, přiznávam....

Jednou před závody jsme s kámoškama-za pomoci lopat a koleček-vyklízely koňský trus z výběhů, aby se tam daly postavit překážky. Nic neobvyklého. A přesně v ten čas se v něčí hlavě zrodil skvělý nápad, jak využít právě koňských exkrementů ku prospěchu našich peněženek. Na Moravě pálí vodku z kde čeho...tak proč bych my nemohly nechat zkvasit to, co bychom jinak vyhodily?


Inu, odebraly jsme vzorek, který jsme smíchaly s vodou a cukrem a nechaly jsme to v uzavřené PET flašce na dně naší skříňky. Warden kvasili, hnila a plesnivěla a o okolní svět se nezajímala. Čas od času jsme do ní přidaly nějaké přísady jako bonbony, citron či droždí. Jednoho dne (asi tak po roce) jsme usoudily, že Warden dospěla, a je tedy čas jí ukázat světlo světa.
Přefiltrovaly jsme jí přesně tak, jak jsme se to učily na laborkách z chemie (s tim rozdílem, že místo filtračního papíru jsme užily kapesníku). A potom - zdá se to nechutné - jsme jí ochutnaly. A byla dobrá...

Neměly jsme lepší nápad, než jí vzít do školy a podělit se se spolužáky o tento skvost. Je pravda, že na naše pokusy o udání Warden všichni koukali dost nedůvěřivě. Ale nakonec jsme většinu třídy přesvědčily a oni pili. Názory na ten nápoj byli dosti rozličné-někteří prskali, jiní uznali, že to tak zlé není. Každopádně po tom, co jsme zveřejnili přísady nás moc lidí v lásce nemělo... Až příště budem provádět něco podobného, asi se už nikdo z nich nenapije. Ikdyž, kdo ví ;+))

Dneska už je warden nezvěsná-to, co z ní zbylo jsme sice nevyhodily, ale vrátily zpět do skříňky, kde se přes ni navršila hromada bordelu....Možná už se miloučká Warden prohnila flaškou ven, ale my už nemáme odvahu to zjišťovat.


Doufám, že mě po přečtení tohoto článku nezačnou všichni považovat za čuňáka-byl to prostě takový chemicko-biologický experiment....

P.S. Jestli jste někdo zkoušel něco podobného-napište komentář. Celkem by mě zajímala kreativita ostatních lidí ;+))

P.P.S. Jsem si dobře vědoma, že výše zmíněným postupem vodka nevzniká, ale vážně mi to nevadí.....


POZOR POZOR !!! Jedinečná a neopakovatelná nabídka!! Kdokoli by měl zájem o ochutnání legendárního likéru Warden, nechť napíše do komentářů, a nebo mi pošle vzkaz.... (Jen do vyprodání zásob-proto neváhejte a pište ;+))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vorechmladsi Vorechmladsi | E-mail | Web | 24. března 2009 v 16:28 | Reagovat

No já naštestí ten den co se Warden [FARDEN] (hooven)  rozdával(a) ve škole nabyl ..a podle vyprávění mých spolužáků jsem za to rád :D...

P.S.:Ale určitě to bylo poživatelný.

2 Altáriel Altáriel | E-mail | Web | 24. března 2009 v 16:32 | Reagovat

Teda jak "naštěstí"?? Spíš bohužel, né? ;+))P.S.  ...rozdávala...

3 JOE JOE | 24. března 2009 v 19:30 | Reagovat

Já se toho napil!!!! No a poté mi Michal řek že sou to nakvašený hovna, nicméně bylo to sladký! Ježíšššš.....

4 koralinka koralinka | 24. března 2009 v 19:40 | Reagovat

jj vemploutku to byla docela slušná akcička naše Warden... :-) pamatuješ na ten zelenej chleba, co sme tam hodily? :-D a pak když sme tam daly to droždí tak to málem buchlo za oknem... :-/ ...:-D .... jojo, někdy bychom mohli vytahnout masku a takový ty protichemický obleky a mkrnout do tý haldy několik let používanejch ponožek jestli nám už warden sama neutekla  :-)

5 koralinka koralinka | 24. března 2009 v 19:41 | Reagovat

P.S eště si sem zapoměla napsat, že přijímáme objednávky :-)

6 Altáriel Altáriel | E-mail | Web | 25. března 2009 v 15:29 | Reagovat

Koralinko dík za připomenutí .. du to opravit ;+))

7 kater49 kater49 | E-mail | 26. března 2009 v 16:48 | Reagovat

agáto ---asi sem jediná normální která to nepila .. takovej humus .. ale byla to sranda .. michal toho vypil skoro celou flašku .. a hlavačková že budem mít žloutenku a že uvalí karantenu :-D:-D

8 Albertmiz Albertmiz | E-mail | Web | 6. června 2018 v 15:41 | Reagovat

The prostate is a vital portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate is located just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be really really irritating and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most forms of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition connected with a particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections from other regions from the body. A patient may experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal from the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not yet to establish the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some from the things you can do and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for our health and wellbeing and it will also keep your urinary track clean.

2. Some studies claim that several ejaculations each week will assist to prevent cancer of prostate.

3. Eat beef without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will raise the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most critical measure to adopt to make sure a wholesome prostate is to opt for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you need to opt for prostate examination at least annually.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama